Gabchems Torpido ve Vinil Temizleme & Bakım Sütü / 25 KG


Gabchems Torpido Bakım Sütü, konsantre üründür. Aracın vinil, bakalit, deri ve plastik, yüzeylerini besler, yeniler ve doğal görüntüsünü kazandırır. Torpidonun yarı-mat doğal görünümlü olmasını sağlar. Uygulandığı yerde yapışkan bir görüntü vermez. Antistatik özelliğinden dolayı tozlanma yapmaz. Kurumaya karşı torpido ve plastik zeminleri korur. Torpidonun çatlamasına engel olur. İçerdiği aktif maddeler biyolojik olarak parçalanabilir. Tüm torpido tiplerine uygundur. Her su sertliğinde uygun formüle edilmiştir. Ayrıca araç lastiklerinde de kullanılabilir. Konsantre üründür, 1/3 oranında sulandırılarak kullanılır.


Ürün KoduGAB2027
Fiyat690.19₺

Gabchems Torpido ve Vinil Temizleme ve Bakım Sütü / 25 KG

Aracınızın her zaman temiz olması sizlere sağlık açısından da büyük avantaj sağlayacaktır. Aracınızın doğru bir şekilde temizlenebilmesi adına tercih edeceğiniz ürünlerin kaliteli olması sorunsuz bir şekilde temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Gabchems Torpido ve Vinil Temizleme ve Bakım Sütü / 25 KG sizlere aracınızı temizlediğiniz sırada torpido bölümlerini ve vinil bölümlerini çok rahat bir şekilde temizleyebilme imkanını sunduğunu görebilirsiniz. Ürünün içeriği de çok kaliteli olduğu gibi ürünlerinizi kullandığınız sırada hiçbir problemle karşılaşmanız mümkün değildir.

Gabchems Torpido ve Vinil Temizleme ve Bakım Sütü / 25 KG Çeşitleri

Aracınızda temizlerken dikkat etmeniz ve doğru şekilde temizlemeniz gereken bölümlere baktığımız zaman torpido ve vinil bölümlerinin bu noktada önemli olduğunu söyleyebiliriz. Gabchems Torpido ve Vinil Temizleme ve Bakım Sütü / 25 KG çeşitleri ürün miktarı olarak sizlere her zaman torpido ve vinil bölümlerini en iyi şekilde temizleyebilme imkanını vermektedir. Bu bölümleri temizlediğiniz sırada Gabchems Torpido ve Vinil Temizleme ve Bakım Sütü / 25 KG tercih ederseniz çok fazla zorlanmadan temizleyebilme imkanına sahip olmaktadır. Ürünün içeriğindeki her madde temizlenmenin çok rahat bir şekilde yapılabilmesine katkı sağlamaktadır. Bu şekilde temizliğinizden yana sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz kalmadığını görebilirsiniz.

Gabchems Torpido ve Vinil Temizleme ve Bakım Sütü / 25 KG Fiyatı

Aracınızı temizlediğiniz sırada normal temizlik ürünlerinden daha farklı ürünler tercih etmeniz gerekmektedir. Bu yüzden bunun için ayrı bir bütçe oluşturmanız gerekebilmektedir. Gabchems Torpido ve Vinil Temizleme ve Bakım Sütü / 25 KG araç temizliği sırada vinil ve torpido bölümlerinin temizlenmesi açısından tercih edilmekte olan ürünlerin arasında yer almaktadır. Araçlarının bu bölümlerini temizlemek isteyen kişiler ürünler sayesinde çok kısa süre içerisinde ve bir problemle karşılaşmadan temizlerken araçlarını da en iyi şekilde kullanabilme imkanına sahip olurlar. Aracınız her zaman bu şekilde temiz olacaktır. Gabchems Torpido ve Vinil Temizleme ve Bakım Sütü / 25 KG fiyatı ile rahatlıkla ürünü satın alabilirsiniz.