Gabchems Torpido ve Vinil Temizleme & Bakım Sütü / 5 KG


Gabchems Torpido Bakım Sütü, konsantre üründür. Aracın vinil, bakalit, deri ve plastik, yüzeylerini besler, yeniler ve doğal görüntüsünü kazandırır. Torpidonun yarı-mat doğal görünümlü olmasını sağlar. Uygulandığı yerde yapışkan bir görüntü vermez. Antistatik özelliğinden dolayı tozlanma yapmaz. Kurumaya karşı torpido ve plastik zeminleri korur. Torpidonun çatlamasına engel olur. İçerdiği aktif maddeler biyolojik olarak parçalanabilir. Tüm torpido tiplerine uygundur. Her su sertliğinde uygun formüle edilmiştir. Ayrıca araç lastiklerinde de kullanılabilir. Konsantre üründür, 1/3 oranında sulandırılarak kullanılır.


Ürün KoduGAB2026
  

Gabchems Torpido ve Vinil Temizleme ve Bakım Sütü / 5 KG

Aracınızın iç bölümlerine baktığınız zaman en önemli bölümler arasında vinil ve torpido bölümleri yer almaktadır. Bu evrede torpidonuzun ve vinil bölümünüzün her zaman temiz kalabilmesi adına doğru temizleme ürünlerinin kullanılması gerekmektedir. Ürünlerin en doğru şekilde kullanılabilmesi adına temizleme ürünlerini doğru seçmeniz gerekmektedir. Doğru şekilde tercih etmediğiniz takdirde aracınızın bu aksamlarında aşınma gibi sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Gabchems Torpido ve Vinil Temizleme ve Bakım Sütü / 5 KG ise ürün olarak son derece kaliteli olduğu için herhangi bir sorun yaşatmadan kullanılabilen ürünler içerisinde yer almaktadır.

Gabchems Torpido ve Vinil Temizleme ve Bakım Sütü / 5 KG Çeşitleri

Torpido ve vinil bölümlerinin temizliği yapılacağı sırada bazı dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Bu noktada dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi; temizliğin yapılacağı ürünleri özenli bir şekilde seçmek ve ürünleri doğru olarak kullanmaktır. Gabchems Torpido ve Vinil Temizleme ve Bakım Sütü / 5 KG ürün miktarı incelenmiş olduğu sırada ürünün miktarının son derece kullanışlı seviyede ve uzun süreli kullanılacak noktada sunulduğunu görebilirsiniz. Ürünü kullandığınız sırada yer alan kullanma talimatlarına dikkat ederek kullanmanız dikkat etmeniz gerekmektedir.

Gabchems Torpido ve Vinil Temizleme ve Bakım Sütü / 5 KG Fiyatı

Gabchems Torpido ve Vinil Temizleme ve Bakım Sütü / 5 KG ile Torpido ve vinil temizliği yapılacağı sırada kullanacağınız ürünler çok ciddi önem arz etmektedir. Kullanmakta olduğunuz ürünlerin fiyatları da çok önemlidir. Ürün kullandığınız evrede fiyatlarına özellikle dikkat etmeniz gerekir. Gabchems Torpido ve Vinil Temizleme ve Bakım Sütü / 5 KG fiyatı incelendiği sırada ise ürünün fiyatlarının sahip olduğu kaliteye göre daha makul şekilde sunulduğu görülebilmektedir. Bu noktada ürünün fiyatları özellikle kalitesine ve miktarına göre çok uygun sunulduğundan dolayı rahatlıkla kullanabilmeniz mümkündür.