Gabchems Demir Tozu ve Jant Temizleyici / 25 KG


Gabchems Demir Tozu ve Jant Temizleyici, balata, fren ve yüzeye yapışmış demir tozlarını derinlemesine temizleyen, aynı zamanda yüzeye zarar vermeyen bir üründür. Gabchems Demir Tozu ve Jant Temizleyici, asit gibi sert kimyasalların yerini alacak şekilde, yüzeye yapışmış parçacıkları güvenli bir şekilde çözüp eritecektir. Araç boya yüzeyi üzerine yapışmış ve kil bar kullanarak temizlenmeyen demir tozlarına karşı etkilidir. Jantlardaki ve yüzeydeki pas lekelerine karşı etkilidir, boya kalıntılarını çözer. Ph = 7 nötr dür. Gabchems Demir Tozu ve Jant Temizleyici, biyolojik olarak parçalanabilir. Çevreye ve kullanıcıya dost güvenli bir üründür.


Ürün KoduGAB2037
  

Gabchems Demir Tozu ve Jant Temizleyici / 25 KG

Lastik ve jantlarınızın temizlenmesi evresinde kullanabileceğiniz ürünlerin içerikleri son derece büyük bir öneme sahiptir. Bu noktada kullanmış olduğunuz ürünlerin içeriğinde demir tozu olması daha iyi bir temizleme ve parlama imkanı sunmaktadır. Demir tozu yapılan son incelemeler noktasında temizlik aşamasında kaliteli bir temizleme imkanı sunmakta olduğu görülmektedir. Gabchems Demir Tozu ve Jant Temizleyici / 25 KG lastik ve jant temizleyiciler sırasında en fazla tercih edilmekte olan ve memnun kalınan ürünlerin içerisinde yer almaktadır.

Gabchems Demir Tozu ve Jant Temizleyici / 25 KG ÇEŞİTLERİ

Otomobilleriniz için bir ürün kullanacağınız sırada her zaman kaliteli olan ürünleri kullanmanız gerekmektedir. Kalitesiz ürün kullanmanız aracınızın aksamlarında aşınmalar ve çeşitli sıkıntılar meydana getirebilmektedir. Lastik ve jantlarınızın temizliği evresinde de son derece kaliteli ürünleri kullanmaya ayrıca özen göstermeniz gerekir. Gabchems Demir Tozu ve Jant Temizleyici / 25 KG ürün miktarı olarak kullanıcılarını tatmin edici seviyede olduğu gibi aynı zamanda ürünün özellikleri de kullanıcılarını memnun edici şekildedir. İçeriğindeki demir tozu hem lastiklerinizin hem de jantlarınızın en ufak zarar görmeden temizlenmesinde imkan sağlar. Gabchems Demir Tozu ve Jant Temizleyici / 25 KG çeşitleri bu noktada sorunsuz bir ürün olduğundan ötürü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Gabchems Demir Tozu ve Jant Temizleyici / 25 KG FİYATI

Demir tozu ve jant temizleyici kullanmak isteyen kişiler bu noktada ne kadar ücret ödemeleri gerektiğini özellikle merak etmektedir. Bütçe ayarlamasını buna göre yapacağınız için kullandığınız ürünlere özellikle dikkat etmeniz gerekir. Gabchems Demir Tozu ve Jant Temizleyici / 25 KG ürün fiyatı bakımından makul bir ücrete sahiptir. Gabchems Demir Tozu ve Jant Temizleyici / 25 KG fiyatı çok yüksek olmadığı ve miktar bakımından fazla olduğu için bütçenizi zorlamayacaktır. Aynı zamanda ürün kalitesi çok iyi seviyede olduğu için rahatlıkla kullanabilmeniz mümkündür.