Gabchems Demir Tozu ve Jant Temizleyici / 5 KG


Gabchems Demir Tozu ve Jant Temizleyici, balata, fren ve yüzeye yapışmış demir tozlarını derinlemesine temizleyen, aynı zamanda yüzeye zarar vermeyen bir üründür. Gabchems Demir Tozu ve Jant Temizleyici, asit gibi sert kimyasalların yerini alacak şekilde, yüzeye yapışmış parçacıkları güvenli bir şekilde çözüp eritecektir. Araç boya yüzeyi üzerine yapışmış ve kil bar kullanarak temizlenmeyen demir tozlarına karşı etkilidir. Jantlardaki ve yüzeydeki pas lekelerine karşı etkilidir, boya kalıntılarını çözer. Ph = 7 nötr dür. Gabchems Demir Tozu ve Jant Temizleyici, biyolojik olarak parçalanabilir. Çevreye ve kullanıcıya dost güvenli bir üründür.


Ürün KoduGAB2036
  

GABCHEMS DEMİR TOZU VE JANT TEMİZLEYİCİ / 5 KG

Arabanızın görünümü noktasında hem jantlarınızın hem de lastiklerinizin görünümü çok büyük bir önem arz etmektedir. Bir aracın görünümünde lastik ve jantlarınızın temiz olması adına düzenli bir şekilde temizliğini yapmanız çok büyük önem arz etmektedir. Özellikle lastik ve jantlarınızın temiz olması için özel üretilmiş olan ürünleri kullanma yoluna gidebilirsiniz. Gabchems demir tozu ve jant temizleyici / 5 kg sizlere aracınızın lastik ve jantlarının temizlenmesi evresinde büyük bir avantaj sağlayacak noktadadır. Bu evrede lastikleriniz ürünün içeriğindeki demir tozu sayesinde çok rahat şekilde temizlenmektedir.

GABCHEMS DEMİR TOZU VE JANT TEMİZLEYİCİ / 5 KG ÇEŞİTLERİ

Lastik ve jantların temizlenmesi sırasında insanlar genellikle bu temizliğin nasıl yapılacağını ve hangi ürünlerin kullanılması gerektiğini merak etmektedir. Belirttiğimiz gibi bu alanda özel olarak üretilmiş olan ürünleri kullanmanız sizlere birçok alanda avantaj sağlayacaktır. Gabchems demir tozu ve jant temizleyici / 5 kg lastik ve jantların temizlenmesi sırasında ürün miktarı olarak en uygun olan miktarlardan birisidir. Bu şekilde hem uzun süre kullanabilir hem de sorunsuz şekilde imkanlardan faydalanabilme imkanına sahip olursunuz. Ürünün içeriği son derece kaliteli olduğu için aracınıza bir zarar vermeyeceği gibi az kullanımda bile maksimum sonuç alabilirsiniz. Gabchems demir tozu ve jant temizleyici / 5 kg çeşitleri farklı seçenekler ile sizlere sunulmaktadır.

GABCHEMS DEMİR TOZU VE JANT TEMİZLEYİCİ / 5 KG FİYATLARI

Gabchems demir tozu ve jant temizleyici / 5 kg fiyatı lastik ve jant temizleyici seçeceğiniz sırada ürünün kalitesine ve içeriğine dikkat etmekte olduğunuz gibi ek olarak ürünlerin fiyatları da büyük bir öneme sahiptir. Her ürünün fiyatı bu evrede değişim gösterebiliyor. Ürünün markası, miktarı ve içeriği fiyatı etkileyen faktörler arasındadır. Gabchems demir tozu ve jant temizleyici / 5 kg ürün fiyatı olarak içeriği ve kalitesi incelendiği zaman fiyatının son derece makul ölçülerde olduğunu ve herkesin kullanabileceği seviyede bir ürün olduğunu görebiliyoruz.