Gabchems Jant Temizlik, her türlü çelik alaşımlı jantlarda kullanılabilir. Fren balata tozları, yağ lekeleri ve yol atıklarının temizlenmesinde etkin rol oynar. Jantları, ilk günkü görünümüne kavuşturur. Jantların parlamasını sağlar. Kirlenmeye karşı koruma sağlar. Uygulamada çok yüksek performans gösterir. Konsantre üründür, 1/3 oranında sulandırılarak kullanılır.


Ürün KoduGAB2031
  

GABCHEMS JANT TEMİZLİK 25 KG

Jantlarınız her zaman temiz olması sizlere jantlarınızın sorunsuz bir şekilde görünüme sahip olmasını sağladığı gibi aynı zamanda aracınızın bakımının da tamamlanmasını sağlamaktadır. Jant temizliklerinizi yaptıracağınız sırada jantlarınızın temizliklerinin en doğru şekilde yaptırılması için doğru ürünleri kullanmanız da gerekmektedir. Gabchems jant temizlik 25 KG en fazla tercih edilmekte olan ürünler arasında yer alır. Jant temizlik ürünleri arasında yer almakta olan bu ürün her zaman tercih edilen ve beğenilerek kullanılmakta olan ürünlerin içerisinde yer almaktadır.

GABCHEMS JANT TEMİZLİK 25 KG ÇEŞİTLERİ

Jant temizlik ürünlerine baktığınız sırada her zaman en kaliteli ve sorunsuz olan ürünleri tercih etmeye özen gösterirsiniz. Bir ürünün gerçekten sorunsuz ve kaliteli şekilde sunuluyor olması sizlere temizliklerinizi en iyi şekilde yapabilme imkanını sağlar. Doğru temizlik ürünleri sizlere bu noktada ciddi avantajlar sağlayacaktır. Gabchems jant temizlik 25 KG ürün miktarı bakımından da yeterli olduğu için çok uzun süre kullanabilme ve jantlarınızda en iyi şekilde bakımınızı yapabilme imkanına sahip olursunuz. Gabchems jant temizlik 25 KG çeşitleri jantlarınıza hiçbir zarar vermeden kullanabilmenizi sağlayabileceği gibi aynı zamanda jantlarınızın temizliği de sorunsuz şekilde yerine getirilir. Kaliteli ürün kullanımı bu evrede en önemli noktalar arasında yer almaktadır.

GABCHEMS JANT TEMİZLİK 25 KG FİYATI

Jant temizlikleriniz için ürün araştırması yapmış olduğunuz zaman bu noktada ürünlerin fiyatlarına da dikkat edersiniz. Jant temizlik ürünleri noktasında kullanacağınız ürünün içeriğine, markasına ve miktarına göre Gabchems jant temizlik 25 KG fiyatı değişimler görülür. Gabchems jant temizlik 25 KG ürün fiyatı bakımından da makul bir üründür. Ürünün kalitesine göre fiyatının düşük olduğunu dahi görebilirsiniz. Çünkü şuan piyasadaki en kaliteli ürünler olduğu gibi fiyatları da makul seviyede ürünler olduğundan dolayı çok rahat şekilde bütçenizi zorlamadan kullanabilirsiniz.