Gabchems Lastik Parlatıcı, araç lastiklerini temizler, uzun süreli kalıcı parlaklık sağlar. Paspas, kapı içi fitilleri ve diğer lastik parçaları olmak üzere, aracınızdaki tüm plastik yüzeylerde kullanılabilir. Uygulanan yüzeyin toz tutma ve kirlenme süresini geciktirir. Anti Statik özelliklidir. Lastikleri kurumaya karşı korur. Lastiklere ıslak, siyah, parlak ve koyu bir görüntü verir. Uygulamada çok yüksek performans gösterir. Konsantre üründür, 1/3 oranında sulandırılarak kullanılır.


Ürün KoduGAB2034
  

Gabchems Lastik Parlatıcı / 25 KG

Lastikleriniz temiz olduğu takdirde aracınız daha iyi bir görünüme sahip olacaktır. Aracınızın lastikleri dış etkenlerden en fazla etkilenmekte olan noktalar arasında yer almaktadır. Bu evrede aracınızı kullanmış olduğunuz sıralarda lastiklerinizin temiz ve parlak olması için bunun için özel olarak üretilmiş olan ürünleri tercih etme yoluna gitmeniz gerekir. Gabchems Lastik Parlatıcı / 25 KG sizlere lastiklerinizi en parlak hale getirebilme imkanını verir. Bu şekilde lastikleriniz her zaman ilk aldığınız gün gibi duracaktır ve bu şekilde lastikleriniz yeni duracaktır.

Gabchems Lastik Parlatıcı / 25 KG ÇEŞİTLERİ

Lastik parlatıcılarından bazıları sizlere son derece etkili şekilde hizmet vermekte olduğu gibi aynı zamanda bazı ürünler etkili olmadığı için lastiklerinizin istediğiniz gibi parlamadığını görebilirsiniz. Bu evrede tercih edeceğiniz ürün ve markası da çok büyük önem arz eder. Gabchems Lastik Parlatıcı / 25 KG ürün miktarı olarak uzun süreli kullanım imkanı sunmakta olan ürünlerden birisi olduğu gibi aynı zamanda ürün çok fazla etkili olduğu için ilk kullanımlarınızdan itibaren etkisini görebilmeniz mümkündür. Gabchems Lastik Parlatıcı / 25 KG çeşitleri kullanacak olan kişiler araçları için bu yüzden en rahat şekilde parlatıcılarını kullanabilme imkanına sahip olur.

Gabchems Lastik Parlatıcı / 25 KG FİYATI

Gabchems Lastik Parlatıcı / 25 KG noktasında merak edeceğiniz birçok nokta bulunabilmektedir. Bu evrede fiyatların özellikle merak edilmekte olduğunu görürsünüz. Lastik parlatıcısı alabilmeniz noktasında fiyatlar çok ciddi önem arz eder. Çünkü her önemin fiyatları değişim gösterebilmektedir. Gabchems Lastik Parlatıcı / 25 KG fiyatı olarak bakıldığı zaman ürünün fiyatının son derece makul olduğunu görebiliyoruz. Ürünün fiyatları her zaman kalitesine göre makul seviyede yer almaktadır. Bu yüzden lastikleriniz çok iyi şekilde temizlenecek ve bu temizlik her zaman etkili bir hizmet verilecektir.