Gabchems Lastik Parlatıcı, araç lastiklerini temizler, uzun süreli kalıcı parlaklık sağlar. Paspas, kapı içi fitilleri ve diğer lastik parçaları olmak üzere, aracınızdaki tüm plastik yüzeylerde kullanılabilir. Uygulanan yüzeyin toz tutma ve kirlenme süresini geciktirir. Anti Statik özelliklidir. Lastikleri kurumaya karşı korur. Lastiklere ıslak, siyah, parlak ve koyu bir görüntü verir. Uygulamada çok yüksek performans gösterir. Konsantre üründür, 1/3 oranında sulandırılarak kullanılır.


Ürün KoduGAB2032
  

Gabchems Lastik Parlatıcı / 500 ML

Lastiklerinizi bakımlarının ve onarımlarını doğru şekilde yapılması çok önemlidir. Aynı zamanda lastiklerin her zaman temiz olması da gerekmektedir. Lastiklerinizi düzenli şekilde temizlemeniz sizlere aracınızın görünümü evresinde katkı sağlayacaktır. Lastiklerinizin her zaman parlak bir görünümü olması özellikle dikkat çekici olmasını sağlar. Lastik dış etkenlerden çok hızlı şekilde etkilenebildiği gibi lastiklerinizin güzel durmasını da isteyebilirsiniz. Gabchems Lastik Parlatıcı / 500 ML bu noktada son derece kaliteli ürünlerin içerisinde yer almaktadır. Ürünün özellikle lastiklerinizin duruşunun son derece üst seviyeye gelmesini sağlamaktadır.

Gabchems Lastik Parlatıcı / 500 ML ÇEŞİTLERİ

Lastiklerinizin daha parlak bir görünüme sahip olabilmesi için mutlaka sizlere en iyi şekilde lastik parlatma imkanı vermekte olan ürünleri kullanmanız gerekmektedir. Ülkemizde sizlere lastik parlatma sırasında gerçekten kaliteli şekilde imkan sunan ürünlerin sayısı son derece azdır. Gabchems lastik parlatıcısı / 500 ml sizlere lastiklerinizin en doğru şekilde parlatılmasında yardımcı olmaktadır. Gabchems Lastik Parlatıcı / 500 ML çeşitleri miktarı bakımından sizleri memnun edecek seviyededir ve lastiklerinizi en iyi şekilde temizlemenize yardımcı olmaktadır. Lastiklerinizin doğru şekilde temizlenebilmesi ve parlak bir görünüme sahip olabilmesi adına ürünü kullandığınız sırada sorunsuz şekilde kullanmanıza yardımcı olmaktadır.

Gabchems Lastik Parlatıcı / 500 ML FİYATI

Lastiklerinizi parlatacağınız sırada her zaman fiyatlara dikkat ederek yapmanız gerekmektedir. Fiyatlara dikkat etmediğiniz takdirde düşük kaliteli ürünlere yüksek ücretler verebilirsiniz. Gabchems Lastik Parlatıcı / 500 ML fiyatına ise son derece bütçe dostu seviyededir. Gabchems Lastik Parlatıcı / 500 ML fiyatına baktığınız zaman kalitesiyle kıyaslamış olduğumuz sırada kalitesine göre fiyatlarının makul olduğunu görebiliyoruz. Ürün son derece makul ücretlere sahip olduğundan dolayı kullanmış olduğunuz evrede sorun yaşamazsınız. Gabchems bu noktada en fazla tercih edilmekte olan ve beğenilen ürünlerin arasında yer almakta ve çok rahat bir şekilde kullanılabilmektedir.