Gabchems Seramik Kaplama


Gabchems Seramik Kaplama ile uzun süreli koruma. En yüksek içeriğe sahip tescilli silikon kullanılmıştır. Ürünün Uluslararası yetkili labaratuvarlardan 9H sertlik raporu bulunmaktadır. Araç yüzeyinde parlak, sert ve pürüzsüz bir koruma sağlar. 3 Boyutlu parlaklık, derin ve ıslak görünüm verir. Ürünün Ph 1-14 Arası Alkali ve Asit direnci vardır. Araç kaportasına korozyon ve oksidasyon direnci sağlar. Çizilmeye, aşınmaya,donmaya, kuş pisliğine, UV ışınlarna, asit yağmurlarına, güneş ışığına, paslanmaya, yollara dökülen kimyasallara ve küçük çizik yaratıcı darbelere karşı uzun süreli koruma sağlar. Nano-Size ölçüde araç boya yüzeyine nüfuz eder. Araçlara su itme özelliği kazandırır. Boyanın güçlenmesini sağlar. Araç boyasına parlaklıklığını arttırır. Aracın geç kirlenmesini ve kolay temizlenmesini sağlar.


Ürün KoduGAB2049
  

GABCHEMS SERAMİK KAPLAMA

Aracınızı kullanmış olduğunuz süreç içerisinde aracınızın boyasında veya alaşımlarında çeşitli bozulmalar meydana gelebildiğini görebilirsiniz. Bu noktada aracınızın boyasının zarar görmemesi adına çeşitli yöntemler uygulama yoluna gidebilirsiniz. Gabchems seramik kaplama ise sizlere bu noktada avantaj sağlayan faktörlerin arasındadır. Seramik kaplama yüzeyde yer alan gözeneklerin en derin bölümlerine kadar nüfuz edebilmektedir. Araç yüzeyinde yıllar boyunca meydana gelmekte olan aşınmalar, okside olunması ve renklerin atması gibi durumlar bu şekilde aracınızı minimum miktarda etkileyecektir. Seramik kaplama yaptıktan sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan bu durumdan kurtulabilirsiniz.

Seramin Kaplama Avantajları

Gabchems seramik kaplama kullanmak isteyen kişiler genellikle kendilerine nasıl bir avantaj sağlandığını merak etmektedir. Seramik kaplama yaptırmış olduğunuz sırada aracınızın yüzeyi son derece parlak olacağı için dikkat çekici hale gelecektir. Aynı zamanda aracınızın yüzeyi kalıcı bir şekilde korunacağı için çevresel etkenlerden çok fazla etkilenmeyecektir. Aracın yüzeyinde anti – statik bir yüzey oluşacağından dolayı kuş pislikleri, çamurlar ve asit yağmurları gibi durumlar çok kolay bir şekilde temizlenebilmektedir. Ek olarak ikinci el olarak aracınızı satacağınız sırada seramik kaplama yaptırmanız aracınızın değerini daha yüksek seviyeye çıkaracaktır. Aracınız bu şekilde her zaman yeni bir görünüme sahip olma özelliğinde olacaktır.

Seramik Kaplama Fiyatları

Seramik kaplama evresinde fiyat son derece büyük bir önem arz ediyor olabilir. Birçok kişi fiyatların ne seviyede olduğunu ve nasıl ilerlediğini merak etmektedir. Gabchems seramik kaplama fiyatları son derece uygun ve etkili ürünler arasında yer almaktadır. Ürün fiyatı incelendiği zaman kalitesine göre sahip olduğu uygun ücreti dikkat çekici seviyededir. Bu yüzden kullanıldığı sırada çok rahat bir şekilde kullanılabilmekte ve aracınızın her zaman yeni bir görünüme sahip olması için son derece uygun ücretler ödersiniz.