Gabchems Ekran Temizleme Spreyi


Gabchems Ekran Temizleme Spreyi, TFT, LCD, LED ve PLAZMA ekranlar, dizüstü bilgisayarlar, PDA ekranları, aynalar, mikrofilm okuma ekranları, camlar gibi tüm parlak yüzeylerde güvenle kullanılır. Yeni nesil formülü ile hızlı ve etkin temizlik sağlar.


Ürün KoduGAB2061
  

Gabchems Ekran Temizleme Spreyi

Özel formülü ile etkili olan Gabchems Ekran Temizleme Spreyi yüzeyde derinlemesine temizlik yapılmasına imkan tanır. Bundan dolayı güvenle kullanım sağlayabilirsiniz. Özel tasarımı elde tam bir kavrama sağlar. Herhangi bir şekilde elden kaymaz. Geniş bir kullanım alanının bulunması sayesinde sorunsuz bir şekilde istediğiniz an sonuç alabilirsiniz. Kullanım sırasında iz bırakmaz. Buda içeriğinin ne kadar zengin olduğu gösterir. İlgili ürünler üzerinde oluşan toz ve lekelerin yok edilmesine yardımcı olan ürün uzun süreli kullanım avantajı ile de size katkı sağlar. Sizde tercih ederek profesyonel bir verim elde edebilirsiniz.

Gabchems Ekran Temizleme Spreyi Çeşitleri

Geniş bir kullanım alanının bulunması sayesinde güvenilir bir sonuç elde edebilirsiniz. Kullanıldığı alanda net bir temizlik yapar ve uzun süre hijyenik olmasına yardımcı olur. • TFT Ekran • LCD Ekran • Plazma • Dizüstü Bilgisayar • PDA Ekran • Aynalar • Mikrofilm Okuma Ekranları • Camlar • Parlak Yüzeyler Yeni nesil zenginleştirilmiş formülü ile bu yüzeylerde oldukça etkilidir. Özellikle de araçların aynaları içinde tercih edebilirsiniz. Buda size tam görüntü elde etmenize olanak sağlayacaktır. Düzenli olarak kullandığınız dizüstü bilgisayarlarınızın ekranında tozlar ve lekeler oluşmaya başlar. Bu lekeler hem görsel hem de hijyen açısından sizi rahatsız eder. Bunun için ilgili modele zarar vermeden temizliği en verimli şekilde yapar. Gabchems Ekran Temizleme Spreyi fiyat açısından da oldukça ekonomiktir. Kaliteye ekonomik fiyatlarla sahip olabilir ve profesyonel bir sonuç elde edebilirsiniz. Gabchems Ekran Temizleme Spreyi çeşitleri ile sorunsuz bir şekilde temizlik işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Gabchems Ekran Temizleme Spreyi Fiyatı

Parlak yüzeylerde kullanım sağlanan Gabchems Ekran Temizleme Spreyi herhangi bir şekilde yan etkide oluşturmuyor. İlgili ürün üzerinde çizilme veya herhangi bir hasar oluşturmadığı için güvenilir bir şekilde tercih edilerek kullanım sağlanabilir. Gabchems Ekran Temizleme Spreyi fiyatı uygun olarak sizler sunulmaktadır.