Gabchems Solvent Bazlı Wax ve Katran Çözücü - 5 KG


Gabchems Solvent Bazlı wax ve Katran Sökücü, araç üzeründeki zift, ve ağır kimyasal maddelerin temizlenmesinde, mum ve waxların çözünmesinde kullanılan güçlü solvent bazlı çözücüdür. Uygulamada yüksek performans gösterir.


Ürün KoduGAB2054
  

Gabchems Solvent Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-5 KG

En iyi fiyat garantisine sahip olan Gabchems Solvent Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-5 KG bu sayede Türkiye genelinden satın alınıyor. Profesyonel firma tarafından garanti kapsamında üretilen ve satışa sunulan solvent bazlı wax ve katran çözücü 5 kilogramlık devasa ağırlığı sayesinde uzun dönemli olarak uygulanabilir. Pratik bir kullanıma sahip olan kaliteli araç bakım ürünü bu sayede sürücüler açısından da dezavantaj teşkil etmez. Günlük kullanıma uygun olarak tasarlanan solvent bazlı wax ve katran çözücü araç marka ve modeli fark etmeksizin çeşitli nedenler sonucunda araç üzerinde oluşan zift ve ağır kimyasal içerikli maddelerin pratik bir biçimde temizlenmesini sağlayan güçlü solvent bazlı çözücüdür.

Gabchems Solvent Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-5 KG Çeşitleri

Araç bakım firmalarının bir numaralı tercihi olan Gabchems Solvent Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-5 KG sahip olduğu eşsiz özellikler sayesinde firmalar tarafından da tavsiye ediliyor. Özel kilitli folyo kapaklı bidon üzerinden gönderilen solvent bazlı wax ve katran çözücü çevre dostudur. Bu sayede ürünü güvenle aracınızda kullanabilirsiniz. Araç bakım ve temizleme ürünü 5 kilogramlı bidon üzerinden gönderildiğinden uzun aylar boyunca kullanılabilir. Solvent içeriğe sahip olan araç wax ve katran çözücü ilk kullanımdan itibaren en yüksek performansı gösterir. Gabchems Solvent Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-5 KG Çeşitleri ile katran çözücü işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Gabchems Solvent Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-5 KG Fiyatı

Lider gabschems solvent bazlı wax ve katran çözücü-5 kg ürün kullanımında dikkat edilmesi gereken önemli ayrıntılar bulunuyor. Ürün kullanılmadan önce ön deneme yapılması tavsiye olunur. Ayrıca fabrikasyon olmayan boylarda daha bilinçli bir şekilde hareket edilmelidir. Ürün içeriği kalitesinin korunması açısından ambalajın kapağının kapalı tutulması gerekiyor. Solvent bazlı wax ve katran çözücü çocukların erişemeyecek ortamda bulundurulmalıdır. Ürün mutlak olarak serin ortamlarda bulundurulmalıdır. Cilt ile temas edilmemesine özen gösterilmelidir. Ürün deri ile temas etmesi durumunda cilt bol suyla yıkanmalıdır. Gabchems Solvent Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-5 KG fiyatı uygun tutularak sizlere sunulmaktadır.