Gabchems Solvent Bazlı Wax ve Katran Çözücü - 500 ML


Gabchems Solvent Bazlı wax ve Katran Sökücü, araç üzeründeki zift, ve ağır kimyasal maddelerin temizlenmesinde, mum ve waxların çözünmesinde kullanılan güçlü solvent bazlı çözücüdür. Uygulamada yüksek performans gösterir.


Ürün KoduGAB2053
  

Gabchems Solvent Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-500 ML

Ekonomik fiyat tarifesinden satılan Gabchems Solvent Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-500 ML bu sayede Türkiye genelinden yoğun olarak tercih ediliyor. Araç üzerinde meydana gelen ziftlerin ve benzeri türden kirlerin etkin ve pratik bir biçimde temizlenmesini sağlayan solvent bazlı wax ve katran çözücü ergonomik tasarımı sayesinde oldukça kolay bir kullanım tarzına sahiptir. Kullanımında herhangi bir deneyim söz konusu olmadığından araç sürücüleri de üründen kolayca faydalanabilir.

Gabchems Solvent Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-500 ML Çeşitleri

Birçok özelliklere sahip olan Gabchems Solvent Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-500 ML her kullanımda yüksek performans gösterir. Bu sayede ürünü aracınızda güvenle kullanabilirsiniz. Bu kaliteli araç temizleme ürünü garanti kapsamlıdır. İlk kullanımdan itibaren aracınız zift ve benzeri türden kirlerden dakikalar içerisinde kurtarıyor. Ürün maksimum kalite standardına sahip olan PE bidon içerisinden gönderiliyor. Geçmiş dönemlere göre daha ucuz fiyat listesinden satılan solvent bazlı wax ve katran çözücü günlük kullanıma uygundur. Şık ve estetikli dizaynı sayesinde aracınızın içerisinde de güvenle taşıyabilirsiniz. Ürün yüksek kaliteye sahip olmasının yanı sıra çevre dostudur. Solvent Bazlı Wax Ve Katran Çözücü Kullanımı Uzman araç servisleri tarafından tavsiye edilen solvent bazlı wax ve katran çözücü-500 ml ürün sıvı püskürtücü pompa, kaliteli sünger ya da fırça üzerinden araç yüzey kısmına uygulanır. Bu işlemden birkaç dakika sonrasında ise son aşama olarak tazyikli su üzerinden durulama işlemi gerçekleştirilir.

Gabchems Solvent Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-500 ML Fiyatı

Kaliteli Gabchems Solvent Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-500 ML fiyatı tarifesi firmadan firmaya değişiyor. İnternet dünyasından sipariş verilebilen araç bakım ürününde amatör firmalar tarafından yüksek fiyat tarifesi sunulabiliyor. Bu bakımdan kaliteli ve maliyet bakımından avantajlı olunması açısından araç temizleme Gabchems Solvent Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-500 ürününü kaliteli ve garantili firmadan satın alınması tavsiye olunur.