Gabchems Su Bazlı Wax ve Katran Çözücü - 5 KG


Gabchems Solvent Bazlı wax ve Katran Sökücü, araç üzeründeki zift, ve ağır kimyasal maddelerin temizlenmesinde, mum ve waxların çözünmesinde kullanılan güçlü solvent bazlı çözücüdür. Uygulamada yüksek performans gösterir.


Ürün KoduGAB2052
  

Gabchems Su Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-5 Kg

Kaliteli Gabchems Su Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-5 Kg en iyi araç bakım ürünleri arasında bulunuyor. Yüksek kaliteli bir içeriğe sahip olması sayesinde tüm araçlarda maksimum düzeyde performans gösterir. Pratik bir kullanıma sahip olduğundan araç kullanıcıları tarafından da kolay bir şekilde uygulanabiliyor. Su bazlı wax ve katran çözücü 5 kilogramlık devasa özel bidonu üzerinden satışa sunuluyor. Bu sayede ürün oldukça uzun ömürlüdür. Geçmiş yıllara göre bugün daha düşük fiyat tarifesinden satılması sayesinde kullanıcıların yüksek harcama yapmasının önüne geçiyor. Pek çok özelliklere sahip olan lider araç bakım ürünü garantili sonuçlar sunduğundan Türkiye çapından yoğun bir şekilde tercih ediliyor.

Gabchems Su Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-5 Kg Çeşitleri

Profesyonel araç bakım servisleri tarafından da tercih edilen Gabchems Su Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-5 Kg isminden de anlaşılacağı üzere taşıt üzerinde yer alan mum ve diğer bazlı wax türlerinin etkin bir biçimde temizlenmesinde tercih edilen su bazlı kaliteli bir çözücüdür. Her kullanımda maksimum düzeyde performans sunan su bazlı wax ve katran çözücü PE kilitli folyo kapaklı özel bidon üzerinden kargolanır. Çevre dostu olan kaliteli su bazlı wax ve katran çözücü 5 kilogramlık bidon üzerinden üretildiğinden uzun aylar boyunca kullanılabilir. Gabchems Su Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-5 Kg çeşitleri sizin çözücü ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Gabchems Su Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-5 Kg Fiyatı

Lider Gabchems Su Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-5 Kg fiyatı tarifeli olduğundan sürücülerin yüksek ödeme yapmasına gerek yoktur. Kaliteli araç temizleme ürünü sayesinde sürücüler araç servisine başvurmak zorunda değildir. Gabchems Su Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-5 Kg bir ağırlığa sahip olduğundan uzun süreli kullanım sunuyor. Bu sayede araç kullanıcılarının yeniden ek masraf yapmasına gerek bulunmuyor. Su bazlı wax ve katran çözücü tüm araç tiplerinde uygulanabilir. Bu sayede aracınızın marka ve modeli fark etmeksizin ürünü güvenle kullanabilirsiniz.