Gabchems Su Bazlı Wax ve Katran Çözücü- 500 ML


Gabchems Su Bazlı Wax ve Katran Sökücü, araç üzerindeki mum ve diğer bazlı waxların temizlenmesinde kullanılan su bazlı çözücüdür. Uygulamada yüksek performans gösterir.


Ürün KoduGAB2051
  

Gabchems Su Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-500 ML

En çok tercih edilen katran çözücü ürünleri listesinde yer alan Gabchems Su Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-500 ML etkin içeriği sayesinde hızlı bir şekilde etki gösteriyor. En uygun fiyata satılması sayesinde kullanıcılara ekonomik yönden de avantaj sunuyor. Araç üzerinde yer alan mum ve diğer waxların temizlenmesinde uygulanan bu kaliteli araç temizlik ürünü garanti kapsamında satılıyor. Bu sayede araç sürücüleri tarafından yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Pratik bir kullanıma da sahip olan su bazlı wax ve katran çözücü 500 ML özel kutusunda satışa sunuluyor.

Gabchems Su Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-500 ML Çeşitleri

Geniş özelliklere sahip olan Gabchems Su Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-500 ML tüm araç modellerinde güvenle kullanılabilir. Uygulamada yüksek performans göstermesinin yanı sıra çevre dostudur. Bu sayede Gabchems Su Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-500 ML Çeşitleri kullanımında çevreye herhangi bir zarar verilmesi de söz konusu değildir. Yüksek kaliteli polieliten bidon üzerinden kargolanan su bazlı wax ve katran çözücü profesyonel araç bakım ürünleri arasında yer alıyor. Kullanım Şekli Nasıldır? Kolay bir kullanım tarzına sahip olan gabchems su bazlı wax ve katran-500 ml özel püskürtmeli dizayna sahiptir. Bu sayede araç sürücüleri profesyonel anlamda teknik destek almadan da ürünü kolay bir şekilde uygulayabilir. Geçmiş dönemlere oranla 2019 yılında daha düşük bir fiyata satılan kaliteli su bazlı wax ve katran-500 ml ergonomik ve oldukça şık bir dizayna sahiptir. Bu sayede araç sürücülerinin beklentilerine kusursuz bir şekilde hitap ediyor.

Gabchems Su Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-500 ML Fiyatı

Tüm illerimizden yoğun olarak satın alınan su bazlı wax ve katran etkisini sürdürmesi açısından ambalajın ağzı kapalı bir şekilde tutulmalıdır. Ürün çocukların ulaşamayacağı bir alanda muhafaza edilmelidir. El, vücut, besin ve ev temizliğinde kullanılmamalıdır. Hijyenik ve serin ortamda muhafaza edilmelidir. Ciltle temas etmesi durumunda bol suyla yıkanmalıdır. Gabchems Su Bazlı Wax Ve Katran Çözücü-500 ML Fiyatı uygun bütçeler ile sunulmaktadır.