Nano Gümüş İyon Teknolojisi

Nano Gümüş İyon Teknolojisi

Nano Gümüş İyon Teknolojisi

Dezenfeksiyon işlemleri sırasında tercih edilmekte olan birçok yöntem bulunmaktadır. Bu alanda geliştirilmekte olan teknolojilerin de her geçen gün artış göstermekte olduğunu görebiliyoruz. Son zamanlarda karşımıza çıkan teknolojilerden biri ise; Nano gümüş iyon teknolojisidir. Bu yöntemle yapılan dezenfeksiyon işlemleri ortam ve yüzeyleri en ince ayrıntısına kadar dezenfekte edebilme imkanı sunduğundan dolayı problem yaşatmayacaktır. Dezenfeksiyon işlemleri yaptırmak isteyen kişiler kendilerine bu yöntemi sunan firmalarla iletişime geçmesi gerekir.

NANO GÜMÜŞ İYON TEKNOLOJİSİ ÇEŞİTLERİ

Dezenfeksiyon işlemleri sırasında her firmanın sunmuş olduğu hizmetler değişim gösterebilmektedir. Bu noktada mutlaka sizlere en iyi şekilde hizmet verebilecek firmaları tercih etmeniz gerekir. Aksi takdirde farklı problemlerle karşılaşabileceğiniz gibi sonrasında sorun yaşama riskinizde artabilir. Nano gümüş iyon teknolojisi ile sizlere dezenfeksiyon hizmeti vermekte olduğumuz gibi bu noktada Türkiye’de yer alan en gelişmiş ve profesyonel firmalar arasında yer almaya özen gösteriyoruz. Dezenfeksiyon yaptırmak isteyen kişiler kendilerine sunduğumuz bu imkanlardan en iyi şekilde faydalanırken aynı zamanda dezenfekte ettirmek istedikleri alanlarında sorun yaşatılmadan hijyenik standartların sağlanmış olduğunu görebilirler.

Nano Gümüş İyon Teknolojisi

 

NANO GÜMÜŞ İYON TEKNOLOJİSİ

Gümüş iyonlarının özel bir sistemle boyutlarının milyonda bir, mikron seviyelere indirgenmesi ile aktive edlmesi ile binlerce kez artarak, sağlığa zarar vermeyen ve hatta faydalı olacak şekilde uzun süre etkili antibakteriyel olarak kullanılan dezenfeksiyon işlemine nano gümüş iyon teknolojisi denir.

Gabchems Nano Gümüş Ortam ve Yüzey Dezenfekatanı, ileri Ar-Ge çalışmaları sonucu içersindeki diğer etken maddeler ile uygulama yapılan tüm alanlarda anti-bakteriyel özelliğin yanında anti-viral özellik de sağlamaktadır. Tüm bu alanlarda bulunan bakteri, mantar ve virüsler üç ay boyunca yok olarak tam bir hijyenik yaşam alanı oluşturur.

Salgın hastalıkların oluştuğu ve hızla bulaştığı toplu yaşam yerlerinin temizliği için uygulanan geleneksel temizlik yöntemleri yalnızca kiri ve tozu ortadan kaldırmaktadır. Geleneksel temizlik sistemleri yapılan temizlik, ortama o anlık geçici bir hijyen sağlasa da bakteri, mantar ve virüslerin çoğalıp, üremesine ve sağlığımızı tehdit etmesi devam etmektedir.

Tüm toplu kullanım alanı içerisinde olan okullar, işyerleri, hastaneler ve hatta ev içerisin ortak havanın kullanıldığı tüm ortamlar anti-bakteriyel ve anti-viral hale getirilmesi işlemi için tek çözüm nano gümüş iyon teknolojisidir.

Nano tekniğinin tercih edilmesi için pek çok neden vardır. İşlem dakikalar içerisinde tamamlanır ve kısa sürede uzun süreli koruma imkanı sağlar. İşlem sonrasında bütün bakteri, mantar ve virüs gibi mikro-organizmaların hücrelerinin tamamı yok edilir ve kalıcı hijyen sağlanır. Ortamların içerisinde bulunan, bakteri ve mantar kaynaklı tüm kokular yok edilir. İşlem renksiz olması nedeniyle herhangi bir kalıntı ya da leke oluşturmaz. İşlem içeriğinde topluma zarar verebilecek herhangi bir kimyasal bulunmamaktadır. Aynı zamanda alerji yapmaz. Gabchems Nano Gümüş Ortam ve Yüzey Dezenfektanı T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır bu nedenle güvenle tercih edilebilir. Çevre dostudur. Tüm bu içeriklere rağmen aynı zamanda ekonomiktir.

 

Nano Gümüş İyon Teknolojisi

Gümüş iyonlarının özel bir sistemle boyutlarının milyondabir milimetre boyutlarına  indirgenmesi ile aktive edlmesi ile  binlerce kez artarak, sağlığa zarar vermeyen ve hatta faydalı olacak şekilde uzun süre etkili olarak  antibakteriyel ve koku giderici olarak kullanılan bir dezenfektan işlemine nano gümüş iyon teknolojisi denir.

Uygulama yapılan tüm alanlarda iyonlaşarak antibakteriyel koruma sağlamaktadır. Tüm bu alanlarda bulunan bakteri, mikroorganizma ve virüstik yapılar üç ay boyunca yok olarak tam bir hijyenik yaşam alanı oluşturur.

Salgın hastalıkların oluştuğu ve hızla bulaştığı toplu yaşam yerlerinin temizliği için uygulanan  geleneksel temizlik sistemleri  yalnızca kiri ve tozu ortadan kaldırmaktadır. Geleneksel temizlik sistemleri yapılan temizlik ile birlikte  bakteri, mantar ve virüslerin yaşamasına ve sağlığımızın tehdit altında olmasına  devam etmektedirler.

Tüm toplu kullanım alanı içerisinde olan okullar, işyerleri hastaneler ve hatta ev içerisinde ortak havanın kullanıldığı tüm ortamlarda antibakteriyel hale getirilmesi işlemi için tek çözüm nano gümüş iyon teknolojisidir.

Nano tekniğinin tercih edilmesi için pek çok neden vardır. İşlem dakikalar içerisinde tamamlanır ve kısa sürede uzun süreli kullanıma imkan sağlar. İşlem sonrasında bütün bakteri, mantar ve virüs gibi canlı hücrelerin tamamı yok edilir ve kalıcı hijyen sağlanır. Ortamların içerisinde bulunan tüm kokular yok edilir. İşlem renksiz ve kokusuz olması nedeniyle herhangi bir kalıntı ya da leke oluşturmaz. İşlem içeriğinde topluma zarar verebilecek herhangi bir kimyasal bulunmamaktadır. Aynı zamanda alerji yapmaz. Nano teknoloji Sağlık Bakanlığı onaylıdır bu nedenle güvenle tercih edilebilir. Çevre dostu sistemdir. Tüm bu içeriklere rağmen aynı zamanda ekonomiktir.