Ofis Dezenfeksiyonu

Ofis Dezenfeksiyonu

Ofis Dezenfeksiyonu

Evinizden sonra en fazla vakit geçirdiğiniz yere baktığınız zaman burası ofisinizdir. Ofisinizin temiz olması ve belirli aralıklarla dezenfekte edilmesi çok önemlidir. Ofisinizin dezenfekte edilmesi sırasında tercih etmiş olduğunuz firmalar da çok önemlidir. Birçok firmanın ofis dezenfekte edilmesinde beklenen profesyonel hizmeti sunamadığını görebiliyoruz. Ofis Dezenfeksiyonu sırasında sizlere hizmet vermiş olduğumuz zaman her noktada en iyi şekilde hizmet vermeye dikkat etmekte olduğumuz gibi sunmuş olduğumuz hizmetlerden yana bir sıkıntı meydana gelmeyecek ve dezenfekte işlemleri en rahat şekilde yerine getirilebilecektir.

Ofis Dezenfeksiyonu Nasıl Yapılır?

Ofis Dezenfeksiyonu yapılacağı sırada insanların en fazla sorduğu sorulara baktığımız zaman genel anlamda merak edilenler arasında ofisin dezenfeksiyonunun nasıl yapılacağı yer almaktadır. Bu işlemlerin yapılması sırasında ilk olarak ofisinizde duruma ve ofisinizde özellikle bir sorun bulunuyorsa buna bakılmaktadır. Bu incelendiği zaman ofisinizde kullanılacak olan teknoloji ve ürünlere dikkat edilir. Kullanılan ürünler bakımından kaliteli olmayan firmalardan uzak durmanız gerekir. Firma olarak sizlere hizmet vermiş olduğumuz sırada her zaman en iyi şekilde hizmet vermeye dikkat ediyoruz. Bu yüzden firmamızdan almış olduğunuz hizmetler sırasında hiçbir sıkıntı yaşamadan hizmetlerden faydalanabilme imkanına sahip olursunuz.

Ofis Dezenfeksiyon Fiyatları

Bir ofisin gerçekten dezenfekte edilmesi gibi durumlara baktığınız zaman dezenfeksiyon işlemlerinin yerine getirilebilmesi adına firma olarak ne kadar ücret ödemeniz gerektiğini merak edersiniz. Her firma bu evrede farklı ücretler sunulmaktadır. Hijyen Ürünleri ile  Ofis Dezenfeksiyonu işlemleri için firma olarak sizlere hizmet verdiğimiz sırada her zaman en iyi şekilde hizmet vermekte olduğumuz için özellikle sizin memnuniyetinizi de düşündüğümüzden dolayı ücretleri son derece makul sunuyoruz. Fiyat bakımından diğer birçok firmaya göre son derece uygun ücretler sunduğumuz için bütçeniz noktasında bir sorun ortaya çıkmayacaktır. Araç Bakım Ürünleri ile araç içi güvenliği de sağlanmış olur.

Ofis Dezenfeksiyonu

Yoğun çalışma hayatımızda genellikle tüm zamanımız kapalı alanlarda geçmektedir. Bu kapalı alanlar temiz hava giriş çıkışı için uygun olmayan ortamlardan oluşur. Kalabalık çalışma ekibinin bir arada olduğu bu riskli ortamlarda virüs mikroorganizmaları çok daha kolay yayılabilmektedir. Virüsün yayılması için temas etmekten kaçınmak maalesef yetersiz kalmaktadır. Aynı zamanda havada uzun süre asılı kalabilen virüsler hava yoluyla da üst solunum yollarına yerleşebilmektedir. Mikropların bulaştıkları kişilerde kuluçka süresi vardır. Bu süre kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir. Mikrop bulaştığı anda belirti vermediği için ilk aşamada farkında olmadan bu mikrobu başkalarına taşıyabilmektedirler. Bu nedenle düzenli yapılan Ofis Dezenfeksiyonu salgın hastalık dönemlerinde hayati önem taşımaktadır. Ofis Dezenfeksiyonu çalışmalarımızı nano gümüş iyon teknolojisi ile sağlamaktayız. Nano gümüş iyonlar içinde bulunan gümüş iyonlaşmasıyla tüm yüzeylere uzun süreli bakterilere karşı koruma sağlamaktadır. Aynı zamanda üzerine gelen bakterileri de yok ederek koruma sağlamaktadır. İşlem esnasında el değmeden soğuk sisleme tekniği uygulanarak ofislerinizi dezenfekte etmekteyiz. Nano teknoloji ile gümüşün yüzeylerdeki alanı 1000 kat arttırılıp çevreye minimum aktif madde kalmasını sağlayarak etkinlik oranını artırmaktayız. Böylece bakterilerin çoğalmasını engellemiş oluruz. Bu işlem kokusuzdur ve işlem sonrasında rahatsızlık vermez. Leke bırakmayan sistemiyle işlem sonrası tekrar silinmesini gerektirmez. Ofis ve iş yerlerinin kendi imkânlarınızla deterjanlarla temizlenmesi yeterli hijyeni sağlamaz. Mikrop, mantar ve virüsler çoğalmaya devam etmektedir. Bu canlılar deterjan ve ev tipi temizlik sonrasında dahi varlıklarını sürdürmeye devam etmektedirler. Hastalıkların vücuda yerleşmeden önce yok edilmesi ancak nano teknoloji ile Ofis Dezenfeksiyonu yaptırarak mümkün olacaktır. Bu nedenle yaşam alanlarının antibakteriyel duruma getirilmesi gerekir.Km html